תמכו בי

אני מקווה שאתם נהנים מתכני האתר והבלוג שלי. כמוזיקאי ויוצר, חשוב לי שאנשים רבים ייחשפו ליצירה שלי בין אם זה מוזיקה או כתיבה.

מגפת הקורונה הציבה אתגרים רבים עבור יוצרים ומוזיקאים כמוני שנגזלה מהם פרנסתם לאחר שהופעות ואירועים התבטלו עקב ההגבלות השונות. גם תחום התיירות ביוון, בו אני עוסק, נפגע מהמגפה והוביל להפסדים רבים בהכנסות.

עידן מכירת דיסקים וספרים כבר אפשר לומר שהלך מעולמנו וכעת כאשר הכל נמצא באינטרנט, ליוצרים ומוזיקאים קשה להתפרנס מיצירותיהם.

כבלוגר העורך סקירות וכותב פוסטים ומדריכים בנושאים שונים, תחזוקת האתר וכתיבת התכנים כרוכים בהוצאה כספית וזמן שאני משקיע. יהיה נחמד לקבל טיפ צנוע מכם שאמנם לא יכסה חלק משמעותי בהוצאות שלי באתר זה אך יוכל לעודד ולעזור לי להמשיך ליצור תכנים נוספים עבורכם הגולשים.

לצערי הרב, במקביל, אמי חלתה במחלת הסרטן הנמצאת בשלב מתקדם וההתמודדות היומיומית היא קשה מאוד. אני מלווה אותה לבדיקות וטיפולים באופן יומיומי ואין שום תמיכה משפחתית לכן בידי האחריות לדאוג לה. נאלצתי להפסיק להופיע מאז שהתגלתה המחלה והחלה בטיפולים.

בשיטת "קנו לי קפה" תוכלו לתגמל אותי בסכום קטן וצנוע השווה לערך כוס קפה, כפי שהייתם מזמינים מישהו לקפה או משקה.

לחצו על הכפתור הבא ("תנו לי טיפ") ותמכו בי באמצעות טיפ של 5 דולר (או יותר אם מתאפשר לכם) באמצעות PayPal.

תוכלו גם לתמוך בי בתמיכה ישירה דרך שירות התשלומים פייפאל המאפשר גם ביצוע תרומה באמצעות כרטיס אשראי ישירות דרכם. לחצו על כפתור "תרום" והזינו את הסכום אותו תרצו לתרום.

מדוע לתמוך בי?

יש לי אידיאליזם. אני דוגל במינימליזם, אני יודע להעריך את הפשטות והדברים הקטנים ביותר בחיים ואין לי חלומות ספציפיים לדברים חומרניים אבל יש לי חזון, חלומות, תוכניות ושאיפות למעשים טובים עבור עולם טוב יותר.

הסקירות שערכתי הם לא ממומנות ומשקפות את דעתי הכנה על אותם מוצרים או שירותים איתם התנסתי. הייתי מאוד רוצה לסקור מוצרים ושירותים נוספים ולשדרג את האופן בו אני עושה זאת אך יש צורך בתקציב מתאים לכך לכן התמיכה שלכם תוכל לאפשר לי להמשיך ליצור תכנים איכותיים כפי שעד כה עשיתי וזכו לפופולאריות ואהדה מגולשים רבים.

אני אתמקד ליצור מודעות באמצעות הסרטונים שלי למטרות טובות כמו סביבה וטבע, בעלי חיים, עוני וכל מטרה טובה שכדאי להזכיר. כבר שנים שאני פועל להעלאת המודעות למלחמה באנטישמיות ביוון, שיתוף פעולה וחיזוק עסקיהם של יהודים ברחבי יוון והפצת סיפורם של הקהילה היהודית הענפה שהייתה ביוון.

עדכון: אמי חלתה בסרטן והיא נמצאת כעת בשלב מתקדם. הפסקתי עם עיסוקיי והופעותיי ואני עסוק וממוקד בטיפול באמא ובמחלת הסרטן שלה. זה מלווה בהמון קשיים במיוחד כאשר אין תמיכה משפחתית כלל. כל סכום יכול לעזור ואני יעריך זאת מעומק ליבי.

דרכים אחרות בהם תוכלו לתמוך בי

באם אין ביכולתכם לתת מתן טיפ צנוע, ישנם דרכים אחרות שתוכלו לתמוך בי:

  • תוכלו לתמוך בעסק שלי, העולם היווני, להצטרף כמנויים באתר ולהזמין מלון ביוון דרך הקישורים שבאתר.
  • בצעו רכישות של מוצרים אותם סקרתי ועליהם המלצתי דרך הקישורים בעמודי הסקירות שלי באתר.
  • הצטרפו כמנויים לאתר האינטרנט שלי וקבלו גישה מלאה אל הקורסים שלי.
  • שתפו את האתר שלי לחברים שלכם ותאמרו להם להירשם כמנויים בערוץ היוטיוב שלי.
דילוג לתוכן