נגן בוזוקי לאירועים

יוסי אהרון, נגן בוזוקי וזמר יווני לאירועים השר ומנגן מוזיקה יוונית אותנטית. למד ביוון ונחשב לאחד מנגני הבוזוקי הטובים בארץ ובעולם. התחיל את דרכו המוזיקלית בגיל צעיר, החזיק לראשונה בוזוקי בגיל 3 ומאז בוזוקי היה הכלי המוזיקלי העיקרי בו הוא מנגן ובו הוא זכה להכרה בארץ ובחו"ל.

נגן בוזוקי וירטואוז יכול להנעים את האירוע שלכם בין אם זה חתונה, בר / בת מצווה, יום הולדת, מסיבת נישואים וכל אירוע אחר.

יוסי אהרון - נגן בוזוקי וירטואוז וזמר יווני לאירועים

נגן בוזוקי לקבלת פנים

מתחתנים? נגן בוזוקי יכול לשדרג לכם את האירוע. נגן בוזוקי וירטואוז המקבל את פני האורחים ומבצע נעימות בוזוקי מובחרות. יש הבדל בין לשים מוזיקת רקע לבין לשמוע ולראות נגן וירטואוז המבצע נעימות אצלכם באירוע.

מחיר נגן בוזוקי לאירוע

המחיר לנגן בוזוקי באירוע משתנה ותלוי במספר דברים: סוג האירוע, מיקום האירוע, האם נדרשת הגברה והאם מתלווה לנגן הבוזוקי קלידן או נגן אחר. וכמובן, הפרט החשוב ביותר הוא מיהו הנגן ומה ניסיונו המוזיקלי.

ישנם נגנים חובבנים המתיימרים להיות נגני בוזוקי אבל בעלי האוזן המוזיקלית ירגישו בהבדל ולא תרצו להזמין נגן חובבן שיקלקל לכם את האירוע, אז שהמחיר הזול לא יפתה אתכם.

אם מדובר באירוע קטן עם תקציב נמוך ניתן להזמין נגן בוזוקי המגיע יחד עם פלייבקים, ללא צורך בקלידן, שיבצע נעימות בוזוקי לפתיחת הערב וקבלת פני האורחים.

לאירוע בינוני ניתן לשלב נגן בוזוקי שהוא גם זמר ומגיע יחד עם פלייבקים ויבצע מחרוזת שירים עם להיטים ביוונית.

בתקציב קצת יותר גבוה, ניתן להזמין נגן בוזוקי מלווה בקלידן והגברה מקצועית שיתנו יחדיו הופעה מלאה עם מגוון נעימות ושירים יוונים מובחרים מכל הזמנים.

נגן הבוזוקי יוסי אהרון בסולו בוזוקי ציפטטלי ביריד מטעמים בשדרות מינסוטה בחדרה

להזמנת אירועים וקבלת הצעת מחיר

להזמנת אירועים וקבלת הצעת מחיר לאירוע שלכם, שלחו הודעה דרך טופס יצירת הקשר באתר.

בעתם פנייתכם אנא זכרו לציין את מועד האירוע, כמות המוזמנים, היכן האירוע יתקיים והאם קיימת הגברה במקום ואשתדל לחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר עבורכם.

דילוג לתוכן