מתכנת וורדפרס מומחה

מתכנת וורדפרס מומחה עם ניסיון של מעל 15 שנה בתחום. מתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט לעסקים וחברות החל משלב האיפיון, עיצוב האתר והקמתו ועד לקידום ולאופטימיזציה במנועי החיפוש.

ידע בשפות התכנות: PHP, HTML, CSS, JS, jQuery ועבודה עם מסדי נתונים MySQL. ניסיון רב בפיתוח, תחזוקה ועדכון של מערכות ניהול תוכן, אתרי מסחר וחנויות מקוונות. תיקון שגיאות ובאגים, יישור תבניות עיצוב לעברית (RTL), תחזוקה ושיפור מהירות טעינת האתר ועוד.

הקמה ותחזוקה של אתרי וורדפרס

אני מציע שירותי ניהול ותחזוקה של אתרי וורדפרס וכמו כן אופטימיזציה לטעינה מהירה יותר של האתר.

  • התקנת מערכת וורדפרס והגדרת שרת אחסון חדש
  • התקנת ערכות עיצוב ופלאגינים
  • עדכון והוספת תכנים לאתר
  • תיקוני שגיאות קוד
  • אבטחת אתרי וורדפרס
  • התקנת ועדכון פלאגינים
  • הוספת טפסי יצירת קשר

מדוע לבחור במומחה וורדפרס ולא במתכנת אחר?

אני מתמחה בפלטפורמת וורדפרס ומכיר את המערכת לעומק, כיצד בנויה ואיך לטפל בכל תקלה ובעיה אפשרית ולפתור אותה בצורה נכונה ויעילה.

גוטנברג – עורך הבלוקים של וורדפרס

גירסה 5 של וורדפרס הציגה עורך תוכן חדש בשם גוטנברג. העורך החדש מבוסס על בלוקים, בדיוק מה שמציעים כיום תוספים פופולאריים שונים וזה הכיוון של וורדפרס, לדחוק את אותם תוספים ולשדרג את הבסיס של וורדפרס לכלי עריכת תוכן טוב יותר ואכן נראה שהם בכיוון הנכון. גוטנברג הופך את העורך הבסיסי של וורדפרס לעורך מתקדם יותר ומאפשר לכל אחד לערוך את התוכן על בסיס בלוקים. לפני כן, הדבר היה מסורבל יותר ודרש פלאגינים נוספים שיחליפו את העורך הפשוט שבא כברירת מחדל או באמצעות שימוש בתגיות. כעת נתנה אפשרות גם למשתמשים וגם למתכנתים להציע בסיס טוב בחווית השימוש בוורדפרס ובעריכת התוכן בה.

וורדפרס היא לא עוד מערכת בלוגים אלא מערכת ניהול תוכן מתקדמת לניהול אתרי אינטרנט בין אם זה אתרי תדמית או אתרי מסחר מקוון.

אופטימיזציה לאתרי וורדפרס

לא מספיק רק להקים אתר וורדפרס וליצור בו תוכן אלא גם לוודא כי האתר נטען מהר. לזמן טעינת האתר יש חשיבות רבה גם עבור מנועי החיפוש וגם עבור הגולשים. אתרים איטיים לא יזכו לדירוג טוב במנוע החיפוש וגם יאבדו גולשים ולקוחות פוטנציאליים שלא ימתינו עד שהעמוד באתרכם יטען ויעברו לאתר אחר.

כחלק מתהליך האופטימיזציה אבדוק את הסיבות הגורמות לזמן הטעינה האיטי. החל מהאחסון שברשותכם, לפלאגינים הפעילים במערכת והקבצים הנטענים בזמן טעינת העמוד.

מאמרים

זקוקים לתיקון דחוף עבור אתר הוורדפרס שלכם?

האתר שלכם נפרץ והושבת? זקוקים לתיקון דחוף עבור אתר הוורדפרס שלכם? צרו קשר ואשמח לעמוד לרשותכם

מומחה וורדפרס

מתכנת וורדפרס מומחה עם יותר מ-15 שנות ניסיון בתחום. מתמחה בפיתוח אתרי תדמית ומסחר לעסקים וחברות. מפתח תבניות עיצוב ופלאגינים ומציע שירותי עדכון ותחזוקה, שיפור מהירות הטעינה ועוד.

מתכנת ווב Full Stack

מתכנת ווב ותיק עתיר ניסיון. ידע בשפות התכנות HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, PHP. עבודה עם מסדי נתונים MySQL.

פלטפורמות מסחר מקוון

מתמחה בהקמה ותפעול של אתרי סחר ופלטפורמות מסחר מקוון כמו WooCommerce ו-OpenCart.

ניהול ותחזוקת שרתים

בעל ידע בניהול ותחזוקת שרתים כולל עדכון ותחזוקה של שרתים וירטואליים (VPS) מרחוק.

קידום אתרים במנועי חיפוש

קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO) החל משלב חקר מילות המפתח ועד לאופטימיזציה של תוכן וקוד האתר וקידום האורגני שלו במנועי החיפוש.

ניהול מוניטין מקוון

מציע שירותי ניהול מוניטין מקוון ודחיקת אזכורים שליליים במנועי החיפוש.

דילוג לתוכן