מצלמות דרך לרכב

מצלמות דרך לרכב נהפכו לפריט חיוני וחשוב בכל רכב. במקרה של תאונה, מצלמת הדרך יכולה לספק תיעוד חיוני בו רגעי התאונה מתועדים. מצלמות דרך איכותיות מגיעות עם מצב חניה ומקליטות וידיאו גם כאשר הרכב חונה. מדובר בתכונה חשובה שיכולה להוות תיעוד במקרה של פגיעות פגע וברח ברכב שלכם בעת שהוא חונה.

מקלט GPS יאפשר לתעד יחד עם הוידיאו את המיקום בו הוא צולם. חלק מהמצלמות עם מקלטי ה-GPS מתעדים גם את מהירות הרכב בעת הצילום.

רוב מתקיני מצלמות הדרך, חנויות אביזרי הרכב ואפילו מוסכים מורשים או יבואני רכב, יתקינו לכם מצלמות שהם לא איכותיות, לא מומלץ כלל לבחור במצלמות של מותגי עלומי שם, מצלמות אלו יצלמו ברזולוציה נמוכה ולא ניתן לסמוך שיעבדו ברגע האמת כאשר באמת תזדקקו לתיעוד.

מצלמות דרך מומלצות לרכב

מצלמות דרך קומפקטיות לרכב

70mai A400 היא מצלמת דרך קומפקטית המצלמת באיכות QHD ברזולוציה 2560×1440. ישנה אפשרות לשדך לה מצלמה נוספת שיכולה לשמש כמצלמת פנים (FC02) או מצלמה אחורית (דגם RC09). החיבור שלה לנייד מתבצע באמצעות WiFi באפליקציית 70mai.

70mai הוא מותג בת של חברת שיאומי (Xiaomi) ולו מגוון מצלמות דרך איכותיות. למצלמות אלה קיימת ערכת חנייה (UP02) המאפשרת למצלמה לפעול דרך מתח של מצבר הרכב.

החיסרון במצלמה הזו שיש לה סוללה פנימית, אני אישית הייתי מעדיף מצלמות הפועלות על קבל וללא סוללה. במיוחד בעונות הקיץ החמות של ארצנו. מניסיון, מצלמות דרך עם סוללות נוטות להתחמם ולהתנפח כאשר הרכב חונה זמן רב בשמש.

את המצלמה תוכלו להזמין דרך KSP או אליאקספרס. אני אישית אמליץ לרכוש בארץ, אין הפרש גדול במחיר ומגיע יחד עם אחריות יבואן רשמי של המילטון למשך שנה.

Viofo A119 Mini 2 שימו לב שיש כמה גרסאות של מצלמה זו. המצלמה עודכה במשך השנים על ידי היצרן.

נכתב על ידי:

יוסי אהרון

יוסי אהרון

דילוג לתוכן