שכרו את שירותיי

כמתכנת וורדפרס באפשרותכם לשכור אותי לביצוע מגוון עבודות עבור אתר הוורדפרס שלכם. בקשת הצעת מחיר תהיה השלב המקדים בו אעריך ואתמחר את הפרויקט ובמידה והוא יהיה רלוונטי עבורי, אציע לכם הצעת מחיר ולאחר שתבצעו את התשלום אבצע עבורכם את העבודה על פי מה שסוכם.

אם אתם מעוניינים לפתוח בלוג ראו את המאמר שכתבתי על איך לפתוח בלוג ברשת ובמידה יש צורך בשירותיי פרטו זאת בטופס הצעת המחיר במה אתם בדיוק מעוניינים.

בין השירותים שאני מציע: עדכון אתרי וורדפרס, עדכון ערכות עיצוב, עדכון פלאגינים, גיבויים, הקמה של אחסון עבור וורדפרס, שיפור מהירות באתרי אינטרנט ועוד.

שאלות נפוצות

כיצד ניתן לשכור את שירותיי?

יש למלא את טופס הצעת המחיר בפירוט ולשלוח אליי, אני אעיין בפרטי הפרויקט ואשלח לכם הצעת מחיר במידה והפרויקט יתאים עבורי ואהיה מעוניין בו. במידה ואצטרך פירוט נוסף מכם, אשלח לכם מייל בו אבקש זאת והשלימו את הפרטים הדרושים עבורי ליצור עבורכם הצעת מחיר.

האם אתה מקבל כל פרויקט?

אני מקבל רק פרויקטים בתחום התמחותי שיתאימו לכישוריי ועליהם אני מעוניין לעבוד וזאת עבור יצירת פרויקטים מצליחים.

אילו שירותים אתה מציע?

אני מתכנת ווב המתמחה בפלטפורמת וורדפרס ומציע את כלל השירותים הקשורים לפלטפורמת זו כולל הקמת, עיצוב ותחזוקת אתרי וורדפרס.

מה המחיר שלי לעבודה על פי שעה?

אין לי מחיר עבודה קבוע. התמחור הוא אינדיבידואלי בהתאם לפרויקט הספציפי ולסוג העבודה. כדי לקבל הצעת מחיר מפורטת עליכם למלא את טופס בקשת הצעת המחיר בעמוד זה.

באיזה אמצעי תשלום ניתן לשלם?

תוכלו לשלם לי באמצעות העברה בנקאית או דרך שירות התשלומים PayPal.

מי אחראי על הנגשת האתר? מי לוקח אחריות על זכויות היוצרים של התוכן?

התוכן באתר והנגשתו על פי חוק הנגישות הם באחריות בעל האתר / מזמין העבודה בלבד. אין אני אחראי על כל טענה של כל גורם שהוא לגבי האתר ותוכנו. האחריות המלאה חלה על בעל האתר ומזמין העבודה.

מתי תוכל להתחיל בפרויקט?

לאחר שקיבלתם הצעת מחיר ממני והתשלום בוצע ואומת על ידי, אתחיל מיידית לעבוד על הפרויקט.

מהיכן אתה עובד? האם ניתן לקבוע פגישה?

אני עובד בשיטת עבודה מרוחקת המאפשרת לי לעבוד מכל מקום ולהיות עדיין זמין ללקוחותיי. לתקשורת יעילה ומהירה, אני זמין במייל ולא טלפונית.

טופס בקשת הצעת מחיר

באמצעות טופס זה תוכלו לבקש ממני הצעת מחיר על פי פירוט העבודה שתשלחו בטופס זה.

    עבור איזה פרויקט אתם מעוניינים לשכור אותי?

    האם מדובר בהקמה של אתר אינטרנט חדש או תיקון של אתר קיים?

    פירוט על העבודה בפרויקט:
    תוכלו לשלוח לי בהמשך קובץ PDF עם פירוט ספציפי ומפורט.    דילוג לתוכן