קלידן להפקות ואירועים

יוסי אהרון הוא מוזיקאי, נגן בוזוקי וקלידן עם ניסיון רב בז'אנר היווני, הטורקי והערבי. ניסיון עשיר ורפרטואר גבוה של נעימות ושירים מכל הזמנים. בעל ידע טכני רב בתחום.

קלידן יווני

יוסי אהרון הוא קלידן יווני עם רפרטואר שירים גדול במיוחד במוזיקה היוונית מכל הזמנים וכל המקצבים. מנגן שירי רבטיקה ועד לשירי לאיקה ולהיטים עכשויים ביוון. בעל ידע עשיר, בקיא בסולמות היוונים. יכול לצור מחרוזות ואלתורים על פי הצורך. קלידן להפקות אולפן ואירועים מיוחדים. יכול לעבוד יחד עם להקה או זמר.

קלידן לאירועים

קלידן יכול לשדרג לכם את האירוע מכיוון שהוא יכול להוות תחליף ללהקה שלמה והוא מפיק את הסאונד של התופים (המקצב) וצלילי המלודיה שיכולים להיות מגוון כלי נגינה כמו כינורות, פסנתר, אקורדיון, חליל ועוד. יוסי אהרון הוא קלידן מקצועי המתמחה בז'אנר היווני, הטורקי והערבי עם מגוון נעימות ושירים מכל הזמנים. הוא משלב סולואים ואלתורים ייחודיים ומלהיב בנגינתו הווירטואוזית. הייחודיות שלו שהוא מקפיד על דיוק לשיר המקור אך עדיין נוטע בקטע המוזיקלי את חותמו הייחודי.

קלידן בטבריה והסביבה

קלידן מקצועי להופעות באזור טבריה והסביבה. יוסי אהרון הוא מוזיקאי וקלידן מקצועי המתגורר בעיר טבריה וזמין להופעות באזור בין אם זה בבתי מלון או באולמות האירועים באזור.

לפרטים נוספים והזמנות אירועים – מוזמנים לצור קשר דרך עמוד יצירת הקשר באתר. אם מדובר בהזמנת אירוע אנא ציינו את מועד וזמן ההופעה, היכן ההופעה תתקיים, מספר המוזמנים והאם קיימת הגברה במקום.

דילוג לתוכן