הפיליפינים

אני יכול לומר כי הפיליפינים היא הפנינה האמיתית של אסיה. התרבות הכובשת שלה, האירוח החם והנופים המדהימים הופכים אותה ליעד חובה לכל מי שמחפש חוויה בלתי נשכחת. אמנם לא הייתה לי עדיין את ההזדמנות לחקור את הפיליפינים באופן אישי, אבל יש לי חיבה לאנשיה, לתרבות ויופי הטבעי שלה.

בעמוד זה אציג לכם המלצות, טיפים וכמה סיבות טובות לבקר במדינה האסייתית הנפלאה שידועה מאוד בקבלת האורחים החמה שלה למבקריה.

השפה הרשמית בפיליפינים היא אנגלית

בניגוד לארצות אסיאתיות אחרות, השפה האנגלית נחשבת לשפה רשמית מדוברת ולכן רוב תושביה דוברים אותה. גם בניב הפיליפיני הרשמי, טאגאלוג, השפה נכתבת באותיות לועזיות כמו באנגלית. אני מבין קצת טאגאלוג, למדתי אותה מחברים פיליפינים אותם הכרתי. יש בשפה מילים שבאות במקור מהשפה הספרדית.

החופים בפיליפינים הם מהטובים בעולם

פיליפינים היא מדינת איים בה תוכלו למצוא את החופים הטובים בעולם, חופים נקיים עם חולות זהובים עם נופים מדהימים כפי שלא ראיתם באף מקום אחר.

מה לאכול בפיליפינים?

המאכלים הפיליפיניים מתאפיינים באוכל ביתי שנהוג לאכול עם משפחה וחברים. אדובו הוא מאכל פופולארי, תבשיל בשר עם עוף מבושל עם שמן, רוטב סויה, חומץ ושום ונחשב למעדן בפני המקומיים. תוכלו למצוא מאכל זה כמעט בכל מסעדה פיליפינית.

מלונות מומלצים בפיליפינים

בפיליפינים ישנם מגוון רחב של מלונות בדירוגים שונים בהתאם לתקציב שלכם.

דילוג לתוכן