הפיליפינים

אני יכול לומר כי הפיליפינים היא הפנינה האמיתית של אסיה. התרבות הכובשת שלה, האירוח החם והנופים המדהימים הופכים אותה ליעד חובה לכל מי שמחפש חוויה בלתי נשכחת. אמנם לא הייתה לי עדיין את ההזדמנות לחקור את הפיליפינים באופן אישי, אבל יש לי חיבה לאנשיה, לתרבות ויופי הטבעי שלה.

בעמוד זה אציג לכם המלצות, טיפים וכמה סיבות טובות לבקר במדינה האסייתית הנפלאה שידועה מאוד בקבלת האורחים החמה שלה למבקריה.

שפה רשמיתטאגאלוג ו-אנגלית
עיר הבירהמנילה
מטבעפסו פיליפיני
מנילה, עיר הבירה של הפיליפינים

מנילה

פאלאוואן, פיליפינים

פאלאוון

מנילה – עיר הבירה של הפיליפינים

מנילה היא עיר הבירה של הפיליפינים ונחשבת גם כעיר המהווה את מרכז פעילות התרבות והמסחר של פיליפינים. זהו אחד האזורים הפופולאריים במדינה וגם נחשב לאחד המקומות המאוכלסים ביותר בעולם. בעיר נמצא גם נמל התעופה הבינלאומי המרכזי והגדול ביותר במדינה.

וידיאו הנותן מבט עילי על העיר מנילה

השפה הרשמית בפיליפינים היא אנגלית

בניגוד לארצות אסיאתיות אחרות, השפה האנגלית נחשבת לשפה רשמית מדוברת ולכן רוב תושביה דוברים אותה. גם בניב הפיליפיני הרשמי, טאגאלוג, השפה נכתבת באותיות לועזיות כמו באנגלית. אני מבין קצת טאגאלוג, למדתי אותה מחברים פיליפינים אותם הכרתי. יש בשפה מילים שבאות במקור מהשפה הספרדית.

החופים בפיליפינים הם מהטובים בעולם

פיליפינים היא מדינת איים בה תוכלו למצוא את החופים הטובים בעולם, חופים נקיים עם חולות זהובים עם נופים מדהימים כפי שלא ראיתם באף מקום אחר.

פאלאוון (Palawan) הוא אחד מהמקומות הפופולאריים והטובים ביותר לבקר בהם בפיליפינים.

וידיאו המציג ממבט עילי את פאלאוון

מה לאכול בפיליפינים?

המאכלים הפיליפיניים מתאפיינים באוכל ביתי שנהוג לאכול עם משפחה וחברים. אדובו הוא מאכל פופולארי, תבשיל בשר עם עוף מבושל עם שמן, רוטב סויה, חומץ ושום ונחשב למעדן בפני המקומיים. תוכלו למצוא מאכל זה כמעט בכל מסעדה פיליפינית.

מלונות מומלצים בפיליפינים

בפיליפינים ישנם מגוון רחב של מלונות בדירוגים שונים בהתאם לתקציב שלכם.

החברה הפיליפינית – תרבות קולקטיביסטית

החברה הפיליפינית מתאפיינת בתרבות קולקטיביסטית שמתאפיינת בקשרים קבוצתיים, דאגה הדדית ומקומו של הפרט כחלק מקבוצה חברתית. ישראל וארה"ב הם בדיוק ההפך, מתקיימת בהם תרבות אינדיבידואליסטית שכל אחד דואג לעצמו ולמשפחתו בלבד.

דילוג לתוכן