ארגז הכלים שלי

ארגז כלים עם כלי עבודה הוא דבר חובה בכל בית. בעמוד זה אשתף אתכם בידע ובניסיון שלי עם כלי עבודה שונים וגם אראה לכם מה מכיל ארגז הכלים שלי ואת הכלים המועדפים עליי בהם אני משתמש.

בין אם אתם נגרים מקצועיים, חובבי עשו זאת בעצמכם מושבעים או סתם מחפשים כלי עבודה איכותי לתיקונים קטנים בבית, אני מקווה שתמצאו כאן מידע שימושי שיעזור לכם לבחור את כלי העבודה שיתאימו עבורכם.

בנוסף להמלצות, אני אפרסם בהמשך סקירות מפורטות של כלי עבודה שונים. הסקירות יכללו מידע על תכונות הכלי, יתרונותיו וחסרונותיו, מחיר ועוד.

ארגז כלים מומלץ

אני אישית ימליץ על ארגזי כלי העבודה של כתר, חברה ישראלית עם מוצרים איכותיים. היא מוכרת בכיסאות הפלסטיק שלה אך יש להם מוצרים אחרים כמו ארגזי כלי עבודה שגם מיוצרים עבור חברות אחרות תחת המיתוג שלהם.

ארגז כלים הזה מבית כתר בגודל 22 אינץ' כולל ידית נשיאה חזקה וארגונית עם מספר תאים לברגים ודיבלים.

לבעלי מקצוע ולמי שיש סט רחב יותר של כלי עבודה ומחפש ארגז כלים גדול ומקצועי יותר אמליץ

תכולת ארגז הכלים שלי

סט מברגים איכותי הוא דבר חובה, בסיסי והכרחי בכל ארגזים כלים. הקפידו להחזיק מברגי פיליפס וגם מברגים שטוחים בגדלים שונים. הם חיוניים למשימות כמו הרכבת רהיטים, הידוק ברגים רופפים וגם נדרשים לעיתים קרובות עבור מכשירים אלקטרוניים כמו בתי סוללות.

פטיש הוא כלי עבודה חיוני למגוון רחב של משימות, החל מדפיקת מסמרים ועד לעבודות הריסה קלות. חפשו פטיש עם אחיזה נוחה ושיהיה במשקל ועיצוב מאוזן לנוחות השימוש.

דילוג לתוכן