תחזוקת אתרי וורדפרס

אם יש לכם אתר שפועל על מערכת וורדפרס, חשוב לדעת שיש צורך בתחזוקת האתר. עבודת תחזוקת האתר יכולה לכלול עדכון שוטף של תוספים וערכות נושא, אבטחת האתר או הוספה ועדכון של תוכן קיים. אני יכול להתאים עבורך תוכנית תחזוקה מותאמת אישית בהתאם לצרכי האתר שלך או של עסקיך.

שירותי התחזוקה שלי מיועדים עבור בעלי אתרים ובלוגרים המעוניינים בתחזוקת מערכת הוורדפרס שלהם.

בין השירותים שאני נותן עבור תחזוקת אתרי וורדפרס הם:

  • עדכון מערכת וורדפרס
  • עדכון תוספים וערכות עיצוב
  • אופטימיזציה למהירות הטעינה
  • שינויים בתבנית העיצוב
  • עדכוני תוכן
  • גיבוי קבצים ומסד נתונים

עדכון מערכת וורדפרס

חשוב מאוד לוודא כי מערכת הוורדפרס שלכם מעודכנת לגירסה האחרונה היציבה ששוחררה. מערכת לא מעודכנת יכולה להציב את אתרכם בסיכון לפריצה שכן עדכונים כוללים תיקון של פריצות אבטחה הנמצאות מעת לעת במערכת.

עדכון אמנם נשמע פשוט כלחיצת כפתור אך לא כך הדבר. ישנם דברים שיכולים להשתבש כמו אי תאימות עם תוספים וערכות עיצוב או אי תאימות עם שרת האחסון שלכם. לכן חשוב לוודא כי העדכון יתבצע על ידי מתכנת וורדפרס מומחה שלו ניסיון בתחום.

עדכון תוספים וערכות עיצוב

דבר נוסף שלא פחות חשוב מעדכון מערכת וורדפרס עצמה הוא עדכון התוספים וערכות העיצוב המותקנות באתרכם. תוספים לא מעודכנים עלולים להוות פתח לפרצת אבטחה ולסכן את כלל אתרכם.

גיבוי קבצים ומסד נתונים

אם עמלתם שעות על הכנסת תוכן לאתר שלכם אז לא תרצו לגלות יום אחד שהכל הלך לטימיון בין אם זה עקב כשל בשרת האחסון או פרצת אבטחה. גיבוי ימנע מכם מלהגיע למצב הזה ותהיה האפשרות לשחזר את אתרכם לאותה הנקודה בו בוצעה הגיבוי. אוכל לבצע גיבוי עבורכם על בסיס שבועי או חודשי על פי התדירות בה אתם מעדכנים את אתרכם או הבלוג שלכם.

אופטימיזציה למהירות טעינה

אתרכם נהיה איטי? יש סיבה לכך ואפשר לטפל בזה. בין אם מדובר בשרת אחסון איטי, תוספים המאיטים את האתר כולו או קבצים הנטענים בצורה לא נכונה, אוכל לאבחן עבורכם את הבעיה ולטפל בה בהתאם. למהירות טעינת האתר יש חשיבות רבה גם עבור מנועי החיפוש וגם עבור הגולשים והלקוחות שלכם.

נכתב על ידי:

יוסי אהרון

יוסי אהרון

בלוגר; איש מחשבים; מתכנת ווב Full Stack ומעצב אתרים ותיק עם יותר מ-17 שנות ניסיון. מתמחה בפלטפורמת וורדפרס (WordPress) ובניית אתרי תדמית ומסחר כולל מתן שירותי קידום אתרים ואופטימיזציה למנועי החיפוש (SEO). ניסיון רב עם מערכות ניהול תוכן ואתרי מסחר וחנויות מקוונות. קראו עוד »

דילוג לתוכן