מונה שכיבות סמיכה

יצרתי עבורכם מונה לשכיבות סמיכה עבור הסמארטפון הפועל דרך הדפדפן, ללא צורך בהתקנת אפליקציה.

יש לא מעט אפליקציות שמציעות ספירת שכיבות סמיכה אך הם דורשות התקנה, תופסות מקום במכשיר ולפעמים גם דורשות הרשאות לא רצויות, יש כאלה שיעדיפו להימנע מכך ולכן יצרתי את מונה שכיבות הסמיכה המקוון.

אהבתם את סופר שכיבות הסמיכה שיצרתי? תמכו בי.

סופר שכיבות סמיכה

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להניח את המכשיר במקביל לאף שלכם ובכל ירידה ונגיעה של האף תהיה ספירה של המונה.מהם שכיבות סמיכה?

שכיבות סמיכה הם תרגילים מהירים ואפקטיביים לחיזוק הגוף העליון שלא דורשים ציוד כושר וניתן לעשות אותם בכל מקום. הם גם פועלים במקביל על מספר שרירים בתרגיל אחד: שרירי החזה, הכתפיים, שריר הזרוע התלת-ראשי, שריר הזרוע הדו-ראשי ושרירי הגב העליון.

האימון יכול לסייע לכם להעלות את קצב המטבוליזם שלכם ובכך לשרוף קלוריות עודפות. לאחר שכבר גופכם התרגל לאימון שכיבות סמיכה, כדי לבנות מסת שריר תצטרכו להוסיף משקולות שיוסיפו התנגדות גדולה יותר ממשקל גופכם.

לוח מתקפל לביצוע שכיבות סמיכה

ישנו לוח מתקפל העוזר לבצע 14 תרגילים שונים של שכיבות סמיכה על ידי שינוי מוטות האחיזה בהתאם לשרירים עליהם אתם רוצים לעבוד. את הלוח תוכלו להזמין מאליאקספרס דרך הקישור הבא.

ידיות פוש אפ לביצוע שכיבות שמיכה

אם אתם יותר מנוסים עם התרגילים והתנוחות השונות של שכיבות הסמיכה אמליץ לבחור בזוג ידיות פוש אפ נפרדות שיתנו לכם יותר גמישות בשינוי הפוזיציה בניגוד ללוח בו הפוזיציות הם קבועות. את ידיות הפוש אפ תוכלו להזמין דרך KSP בקישור הבא

הבהרה: עמוד זה לא כולל המלצות רפואיות או מקצועיות. העושים שימוש במידע זה או במונה הספירות לוקחים אחריות עצמית על השימוש בו. מומלץ להיוועץ עם גורם מקצועי לפני ביצוע תרגילים חדשים.

דילוג לתוכן