יעדים בארץ ובחו"ל

זהו עמוד היעדים שלי. אלו כל המקומות שבהם ביקרתי וכתבתי עליהם באתר האינטרנט שלי. אתם יכולים לראות את כל היעדים שבהם ביקרתי או בהם אני רוצה לבקר בעתיד וללחוץ על כל אחד מהם למטה כדי לראות את התוכן שכתבתי על כל יעד.

כמטייל אני אוהב לחוות את המקום בצורה עצמאית לכן אני מתכנן לפני, בודק אילו אטרקציות ודברים מעניינים יש ביעד בו אני צפוי לבקר ומתכנן לי את הטיול. אני מעדיף לגלות את המקום באמצעות הליכה רגלית או שימוש בתחבורה ציבורית מאשר לשכור רכב.

כתבתי טיפים למטיילים שיכולים להועיל לטיול שלכם

החיבור המיוחד שלי עם התרבות והמוזיקה היוונית הוביל אותי לביקורים רבים ברחבי יוון והאיים היוונים. בביקוריי ביוון נפגשתי עם מוזיקאים מקומיים, ביקרתי בטברנות וכפרים נסתרים ולמדתי לנגן בבוזוקי, הכלי העיקרי שלי כמוזיקאי.

בקרו באתר העולם היווני למידע נוסף והמלצות על כלל היעדים ברחבי יוון והאיים.

קפריסין היוונית

מכיוון שקפריסין זהו אי יווני (חוץ מהצד השני שלא מוכר על ידי אף מדינה אחרת חוץ מטורקיה) אז גם בביקוריי שם הרגשתי חיבור למקום, נפגשתי עם מוזיקאים מקומיים ונהנתי מהמקומות שמציע האי הקסום.

טורקיה

שוכנת בין שתי יבשות, טורקיה שוזרת יחדיו שטיח עשיר של היסטוריה, מסורות ונופים המשקפים את מיקומה הייחודי כגשר בין מזרח למערב.

בעיניי זוהי פנינתה של אסיה. התרבות הכובשת שלה, האירוח החם והנופים המדהימים הופכים אותה ליעד חובה לכל מי שמחפש חוויה בלתי נשכחת.

יעדים בארץ

ארצנו הקטנה התברכה בלא מעט מקומות יפים שכדאי לבקר בהם. מנופים ירוקים עם עצים, אגמים ונהרות בצפון ועד למדברים הצחיחים בדרום.

מחפשים לנפוש במלון טוב בארץ? ראו עמוד מלונות מומלצים בישראל

דילוג לתוכן